2017-11-11 – 10 strzałów ku chwale Ojczyzny

[tz_plusgallery id=”11″]

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dla uczczenia 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości pragniemy zaprosić wszystkich miłośników strzelectwa, a także tych którzy nie mieli jeszcze okazji zmierzyć się z tarczą, na imprezę strzelecką  „10 Strzałów ku chwale Ojczyzny”. Organizatorem jest 1. Szczeciński Klub Strzelecki wspólnie ze Strzelnicą „Military Area” Żabowo.

Impreza ma charakter otwarty. Rozpoczynamy o godzinie 10.00 i strzelamy do godziny 15.00. Dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił po raz pierwszy zapewniamy przeszkolenie, a dla wszystkich nadzór doświadczonych instruktorów. Każdy uczestnik będzie miał możliwość oddania 10 strzałów z karabinka AK popularnie nazywanego Kałachem lub jego szeroko rozumianej rodziny. Dla dzieci przewidujemy możliwość strzelania z kbksu.

Podczas imprezy odbędzie się wystawa broni historycznej i współczesnej. To niezbyt częsta okazja do zapoznania się z wieloma rodzajami broni i zrobienia sobie pamiątkowych fotografii.

Dla naszych gości przygotowaliśmy ognisko (jedzenie i picie goście przynoszą we własnym zakresie).

Koszt imprezy:
– dla osoby dorosłej (AK) – 25zł,
– dla dzieci (KBKS) – 15 zł,
– dla osób posiadających własną broń (karabinek AK lub CZ vz. 58) i amunicję – bezpłatnie.

Zapraszamy do spełnienia  obywatelskiego obowiązku w myśl idei Marszałka Józefa Piłsudskiego  „Każdy żołnierz obywatelem – każdy obywatel żołnierzem”.

Dojazd do strzelnicy: https://goo.gl/eM5hmr

Print Friendly, PDF & Email