You are currently viewing 2018.11.10 – 10 Strzałów ku chwale Ojczyzny

Dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości pragniemy zaprosić wszystkich miłośników strzelectwa, a także tych którzy nie mieli jeszcze okazji zmierzyć się z tarczą, na imprezę strzelecką  „10 Strzałów ku chwale Ojczyzny”. Organizatorem jest 1. Szczeciński Klub Strzelecki oraz Fundacja Edukacji Strzeleckiej i Historycznej „Semper Parati” wspólnie ze Strzelnicą „Military Area” Żabów.

Impreza ma charakter otwarty. Rozpoczynamy o godzinie 10.00 i strzelamy do godziny 15.00. Dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił po raz pierwszy zapewniamy przeszkolenie, a dla wszystkich nadzór doświadczonych instruktorów. Każdy uczestnik będzie miał możliwość oddania 10 strzałów z pistoletu centralnego zapłonu 9×19 mm para (np: Glock 17, CZ P-07, CZ P-09).   Dla dzieci przewidujemy możliwość strzelania z pistoletu bocznego zapłonu .22lr.

Podczas imprezy odbędzie się wystawa broni historycznej i współczesnej. To niezbyt częsta okazja do zapoznania się z wieloma rodzajami broni i zrobienia sobie pamiątkowych fotografii.

Dla naszych gości przygotowaliśmy ognisko (jedzenie i picie goście przynoszą we własnym zakresie).

Koszt imprezy:
– dla osoby dorosłej – 25zł,
– dla dzieci – 15 zł,
– dla osób posiadających własną broń i amunicję – 5zł.

 

Zapraszamy do spełnienia  obywatelskiego obowiązku w myśl idei Marszałka Józefa Piłsudskiego  „Każdy żołnierz obywatelem – każdy obywatel żołnierzem”.

Dojazd do strzelnicy: https://goo.gl/eM5hmr

Print Friendly, PDF & Email